Weight (7.x-3.0-beta1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: None
ug: يوق

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: published
ug: ئېلان قىلىندى

en: not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى

en: sticky
ug: چوققىلاش

en: promoted
ug: باش بەتكە يوللاندى
