Weight (7.x-3.0-beta1) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Language
ur: زبان

en: Enable
ur: فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Field
ur: فیلڈ

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: No posts available.
ur: کوئی پوسٹس دستیاب نہیں ہیں۔
