Weight (7.x-3.0-beta1) - en to vi translation catalogue (26 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Author
vi: Tác giả

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Enable
vi: Bật

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: None
vi: Không có

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Field
vi: Trường

en: Save
vi: Lưu

en: Default
vi: Mặc định

en: Separator
vi: Kí tự ngăn cách

en: Fields
vi: Các trường

en: No posts available.
vi: Không có bài gửi nào.

en: published
vi: đã xuất bản

en: not published
vi: chưa xuất bản

en: sticky
vi: cố định vị trí

en: promoted
vi: đã đưa lên trang chủ

en: Column
vi: Cột

en: Add new content
vi: Thêm nội dung

en: Welcome to @site-name
vi: Chào mừng đến với @site-name

en: No front page content has been created yet.
vi: Không có nội dung nào được đưa lên trang chủ.
