Weight (7.x-3.0-beta1) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Language
az: Dil

en: Enable
az: Qoşulub

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Fields
az: Sahələr

en: published
az: nəşr edilmişdir

en: not published
az: nəşr olunmayıb

en: Column
az: Sütun
