Weight (7.x-3.0-beta1) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Language
be: Мова

en: Enable
be: Уключыць

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: Field
be: Поле

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Fields
be: Палі

en: No posts available.
be: Матэрыялы не знойдзены.

en: published
be: апублікавана

en: not published
be: не апублікавана

en: sticky
be: прымацавана

en: promoted
be: прапанавана

en: Add new content
be: Дадаць новае змесціва

en: Welcome to @site-name
be: Запрашаем на @site-name

en: No front page content has been created yet.
be: Яшчэ не створана матэрыялаў для галоўнай старонкі.
