Weight (7.x-3.0-beta1) - en to lv translation catalogue (28 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Language
lv: Valoda

en: Enable
lv: Iespējot

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Field
lv: Lauks

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Fields
lv: Lauki

en: Range
lv: Diapazons

en: No posts available.
lv: Nav pieejamu ziņu.

en: published
lv: publicēts

en: not published
lv: nepublicēts

en: sticky
lv: lipīgs

en: promoted
lv: izvirzīts

en: Column
lv: Kolonna

en: translate
lv: tulkot

en: Add new content
lv: Pievienot jaunu saturu

en: Welcome to @site-name
lv: Sveicināti vietnē @site-name

en: No front page content has been created yet.
lv: Vēl nav izveidots priekšējās lapas saturs.
