Weight (7.x-3.0-beta1) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: Language
ro: Limba

en: Enable
ro: Activare

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: Weight
ro: Greutate

en: Field
ro: Câmp

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Fields
ro: Câmpuri

en: No posts available.
ro: Nu sunt articole disponibile.

en: published
ro: publicat

en: not published
ro: nepublicat

en: sticky
ro: lipicios

en: promoted
ro: promovat

en: Column
ro: Coloană

en: Add new content
ro: Adăugare conţinut nou

en: Welcome to @site-name
ro: Bun venit la @site-name

en: No front page content has been created yet.
ro: Încă nu există conținut creat pentru prima pagină.
