Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Search
be: Пошук

en: Help
be: Дапамога

en: Menu
be: Меню

en: Header
be: Загаловак

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: First sidebar
be: Першая калонка

en: Status message
be: Паведамленне пра статус

en: Highlighted
be: Выдзелены
