Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Help
bn: সহায়তা

en: Menu
bn: মেনু

en: Error message
bn: ত্রুটি সম্পর্কিত বার্তা

en: Warning message
bn: সতর্কীকরণ বার্তা
