Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Search
ca: Cerca

en: Help
ca: Ajuda

en: Menu
ca: Menú

en: Header
ca: Capçalera

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Archived
ca: Arxivat

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Highlighted
ca: Destacat
