Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Search
cy: Chwilio

en: Help
cy: Cymorth

en: Menu
cy: Dewislen

en: Header
cy: Pennawd

en: Error message
cy: Neges wall

en: Warning message
cy: Neges rybudd

en: Status message
cy: Neges statws
