Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Search
da: Søg

en: Help
da: Hjælp

en: Header
da: Overskrift

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Warning message
da: Advarsel

en: First sidebar
da: Første sidepanel

en: Archived
da: Arkiveret

en: Status message
da: Statusmeddelelse

en: Highlighted
da: Fremhævet
