Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Search
de: Suche

en: Help
de: Hilfe

en: Menu
de: Menü

en: Header
de: Kopfzeile

en: Error message
de: Fehlermeldung

en: Warning message
de: Warnmeldung

en: First sidebar
de: Erste Seitenleiste

en: Footer bottom
de: Fußzeile unten

en: You are here:
de: Sie befinden sich hier:

en: Archived
de: Archiviert

en: Status message
de: Statusmeldung

en: Highlighted
de: Hervorgehoben

en: Top Links
de: Top-Links
