Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Menu
el: Μενού

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: First sidebar
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων
