Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Search
eo: Serĉu

en: Help
eo: Helpo

en: Menu
eo: Menuo

en: Header
eo: Kaplinio

en: You are here:
eo: Vi estas ĉi tie
