Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Search
fi: Etsi

en: Help
fi: Ohje

en: Menu
fi: Valikko

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: First sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Archived
fi: Arkistoitu

en: Status message
fi: Tilanneviesti

en: Highlighted
fi: Korostettu
