Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Content
fil: Nilalaman

en: Search
fil: Hanapin

en: Help
fil: Tulong

en: Header
fil: Ulunan

en: First sidebar
fil: Unang baras sa gilid

en: Highlighted
fil: Binigyang-diin
