Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Home
is: Heim

en: Content
is: Innihald

en: Search
is: Leita

en: Help
is: Hjálp

en: Menu
is: Valmynd

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Error message
is: Feilboð

en: Warning message
is: Ávaringarboð

en: First sidebar
is: Fyrsti síðubjálki

en: Status message
is: Støðuboð
