Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Search
hi: खोज

en: Help
hi: मदद

en: Menu
hi: सूची

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Error message
hi: त्रुटि संदेश

en: Warning message
hi: चेतावनी संदेश

en: You are here:
hi: आप यहाँ हैं:

en: Archived
hi: संग्रहीत

en: Status message
hi: स्थिति संदेश

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया
