Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Search
hr: Pretraga

en: Help
hr: Pomoć

en: Menu
hr: Izbornik

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: First sidebar
hr: Prvi stupac

en: Status message
hr: Poruka statusa

en: Highlighted
hr: Istaknuto
