Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Search
hu: Keresés

en: Help
hu: Súgó

en: Menu
hu: Menü

en: Header
hu: Fejléc

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: You are here:
hu: Jelenlegi hely:

en: Archived
hu: Archivált

en: About this site
hu: Az oldalról

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: Highlighted
hu: Kiemelt
