Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Search
hy: Որոնել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն
