Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Search
ja: 検索

en: Help
ja: ヘルプ

en: Menu
ja: メニュー

en: Header
ja: ヘッダー

en: Error message
ja: エラーメッセージ

en: Warning message
ja: 警告メッセージ

en: First sidebar
ja: 第1サイドバー

en: Archived
ja: アーカイブ

en: Status message
ja: ステータスメッセージ

en: Highlighted
ja: ハイライト
