Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Search
jv: Goléki

en: Help
jv: Pitulungan

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Warning message
jv: Welingan

en: First sidebar
jv: Sidebar pertama

en: Status message
jv: Status pesen
