Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Help
km: ជំនួយ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: First sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ដំបូង

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
