Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ

en: Warning message
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ ಸಂದೇಶ
