Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Search
ku: گەڕان

en: Help
ku: یارمەتی

en: Menu
ku: پێڕست

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش
