Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Search
mn: Хайх

en: Help
mn: Тусламж

en: Menu
mn: Цэс

en: Header
mn: Толгой хэсэг
