Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Search
nl: Zoeken

en: Header
nl: Kop

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: First sidebar
nl: Eerste zijbalk

en: Archived
nl: Gearchiveerd

en: Status message
nl: Statusbericht

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Top Links
nl: Populaire links
