Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Search
nn: Søk

en: Help
nn: Hjelp

en: Header
nn: Topptekst

en: First sidebar
nn: Fyrste sidestolpe

en: Highlighted
nn: Utheva
