Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Search
pl: Szukaj

en: Help
pl: Pomoc

en: Header
pl: Nagłówek

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: First sidebar
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Archived
pl: Zarchiwizowane

en: Status message
pl: Komunikat

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Footer 1
pl: Stopka 1

en: Footer 2
pl: Stopka 2

en: Footer 3
pl: Stopka 3
