Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Search
ps: لټون

en: Help
ps: مرسته

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Header
ps: سرۍ

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام
