Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Search
ru: Поиск

en: Help
ru: Справка

en: Menu
ru: Меню

en: Header
ru: Шапка

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Warning message
ru: Предупреждение

en: First sidebar
ru: Первая боковая панель

en: Footer bottom
ru: Нижняя часть подвала

en: You are here:
ru: Вы здесь:

en: Archived
ru: Архив

en: Status message
ru: Статус

en: Highlighted
ru: Подсвеченные
