Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Search
sl: Išči

en: Help
sl: Pomoč

en: Menu
sl: Meni

en: Header
sl: Glava

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo

en: First sidebar
sl: Prvi stranski stolpec
