Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Search
sq: Kërko

en: Help
sq: Ndihmë

en: Menu
sq: Menuja

en: Header
sq: Titulli

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues
