Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Search
sv: Sök

en: Help
sv: Hjälp

en: Menu
sv: Meny

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: First sidebar
sv: Första sidospalten

en: Archived
sv: Arkiverad

en: Status message
sv: Statusmeddelande

en: Highlighted
sv: Framhävd
