Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Error message
vi: Thông báo lỗi

en: Warning message
vi: Cảnh báo

en: First sidebar
vi: Thanh bên đầu tiên (bên trái)

en: Status message
vi: Thông báo tình trạng

en: Highlighted
vi: Nổi bật
