Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Search
az: Axtarış

en: Help
az: Dəstək

en: Menu
az: Menyu

en: Header
az: Başlıq

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: First sidebar
az: Birinci yan panel

en: Status message
az: Status mesajı
