Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Search
bo: འཚོལ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
