Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Search
cs: Hledat

en: Help
cs: Nápověda

en: Header
cs: Hlavička

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: Archived
cs: Archivováno

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno
