Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Search
et: Otsing

en: Help
et: Abi

en: Menu
et: Menüü

en: Header
et: Päis

en: Error message
et: Veateade

en: Warning message
et: Hoiatus

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Archived
et: Arhiveeritud

en: Status message
et: Olekuteade

en: Highlighted
et: Eristatud
