Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Search
eu: Bilatu

en: Help
eu: Laguntza

en: Menu
eu: Menua

en: Header
eu: Goiburua

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: First sidebar
eu: Lehen albo-barra

en: Status message
eu: Mezu egoera

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
