Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Search
gl: Buscar

en: Help
gl: Axuda

en: Menu
gl: Menú

en: Header
gl: Encabezado

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Archived
gl: Arquivado

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: Highlighted
gl: Resaltado
