Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Search
he: חיפוש

en: Help
he: עזרה

en: Menu
he: תפריט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: First sidebar
he: עמודת צד ראשונה

en: You are here:
he: הנך נמצא כאן:

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: Highlighted
he: מובלט
