Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Search
it: Cerca

en: Help
it: Aiuto

en: Header
it: Intestazione

en: Error message
it: Messaggio di errore

en: Warning message
it: Messaggio di avvertimento

en: First sidebar
it: Prima barra laterale

en: Archived
it: Archiviato

en: Status message
it: Messaggio di stato

en: Highlighted
it: Evidenziato
