Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Search
lv: Meklēt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Header
lv: Galvene

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: Highlighted
lv: Izgaismots
