Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Menu
ne: मेनु

en: Header
ne: हेडर

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
