Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Search
oc: Recercar

en: Help
oc: Ajuda

en: Menu
oc: Menú

en: Header
oc: Entèsta

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: First sidebar
oc: Primièra barra laterala

en: Archived
oc: Archivat

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
