Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Search
ro: Căutare

en: Help
ro: Ajutor

en: Menu
ro: Meniu

en: Header
ro: Cap

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: First sidebar
ro: Prima bară laterală

en: Archived
ro: Arhivat

en: Status message
ro: Mesaj de stare

en: Highlighted
ro: Evidențiat
