Web Experience Toolkit 4 (wet_boew) (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Search
sr: Претрага

en: Menu
sr: Мени

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Status message
sr: Статусна порука
